П’яний водій з Гамаліївки хотів відкупитися від поліцейських за 5 тис.грн

П’яний водій з Гамаліївки хотів відкупитися від поліцейських за 5 тис.грн
У четвер, 14 січня, патрульних повідомили, що чоловік за кермом авто Fiаt Ducato, ймовірно, в нетверезому стані їде вулицею Промисловою у Львові.Його наздогнали аж у Дублянах.Під час огляду водій ві

У четвер, 14 січня, патрульних повідомили, що чоловік за кермом авто Fiаt Ducato, ймовірно, в нетверезому стані їде вулицею Промисловою у Львові.

Його наздогнали аж у Дублянах.

Під час огляду водій відмовився від перевірки організму на наявність алкоголю.

А коли патрульні повідомили, що складають на нього протокол за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП, він запропонував правоохоронцям хабар у розмірі 5 тис. грн.

Тепер за це йому загрожує кримінальна відповідальність за ст.369 ККУ.

Нагадаємо, що на Львівщині відбулось понад 600 ДТП через нетверезих водіїв. У Львівському обласному медичному центрі превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській, 95 протягом 6 місяців працює кабінет для медичних оглядів керманичів.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Удари по нафтопереробному заводу та морському порту в РФ – Генштаб Удари по нафтопереробному заводу та морському порту в РФ – Генштаб
Сили оборони атакували стратегічні об’єкти в Самарській та Ленінградській областях, а також низку логістичних вузлів у прикордонних регіонах
На вихідних троє львів'ян заблукали у лісі
Їх відшукали рятувальники Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Львівській області.В суботу, 20 березня о 02:42 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що поблизу села Труханів С
Життя нічого не вчить: у Львові патрульні затримали злочинців які неодноразово зливали бензин з авто
Вчора ввечері, до Патрульної поліції Львова, надійшло повідомлення в якому зі слів заявника, невідомі особи зливали паливо з автомобіля.
Loading...
Load next