Вимагали 35 тисяч доларів: СБУ викрила злочинців, які займались рекетом на Київщині та Чернігівщині (відео)

Вимагали 35 тисяч доларів: СБУ викрила злочинців, які займались рекетом на Київщині та Чернігівщині (відео)
Семеро чоловіків входили до складу міжрегіонального злочинного угруповання та були причетні до скоєння тяжких злочинів. Зокрема вони неодноразово вимагали гроші у мешканців Київської та Чернігівської областей.

Працівникам Служби безпеки України викрити злочинне угрупування які мали корупційні зв’язки у правоохоронних органах та займались рекетом - вимагали гроші та викрадали людей, повідомляє пресслужба СБУ.

"Це давало їм доступ до матеріалів кримінальних проваджень, а також конфіденційну інформацію стосовно фігурантів цих проваджень, які потім ставали "жертвами" злочинців. На основі отриманої інформації, зловмисники, застосовуючи психологічний тиск, погрожуючи насильством та фізичною розправою, вимагали гроші у громадян", - повідомляють у СБУ.

Злочинці вимагали у двох мешканців Київської області 35 тисяч доларів, для отримання бажаної суми вони викрали одного із чоловіків та жорстокого його побили. Зокрема оперативникам СБУ вдалось затримати рекетирів у Київській та Чернігівській області після одержання частини коштів від потерпілого у розмірі 8 тисяч доларів.

Зрештою правоохоронці також провели обшуки у зловмисниках та виявили у них вогнепальну та холодну зброю, боєприпаси, засоби спеціального зв’язку, чималі суми іноземної валюти, які вони вимагали у людей та інші докази їхньої протиправної діяльності.

Усім затриманим рекетирам наразі оголошено про підозру у межах кримінального провадження за чотирма статтями Кримінального Кодексу України, а також вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

 

Читайте також
На Одещині прикордонники викрадали людей та вимагали з них гроші, — СБУ (фото, відео) На Одещині прикордонники викрадали людей та вимагали з них гроші, — СБУ (фото, відео)
Затриманих наразі двоє — це прикордонники, організатори банди. Кайданки на них наділи при спробі викрадення людини.
"Вимагали до 50 тисяч доларів за місце на київських кладовищах": СБУ затримала зловмисників (відео) "Вимагали до 50 тисяч доларів за місце на київських кладовищах": СБУ затримала зловмисників (відео)
Слідчі Служби безпеки України оголосили про підозру у скоєнні корупційних злочинів керівнику комунального підприємства "Спецкомбінат ПКПО" та директору однієї з київських фірм.
Київська фірма вкрала 20 мільйонів, які були виділені для кіберзахисту секретної інформації (фото) Київська фірма вкрала 20 мільйонів, які були виділені для кіберзахисту секретної інформації (фото)
Співробітники СБУ викрили київських підприємців, які розкрадали кошти, виділені на захист секретної інформації, яка циркулює у державних установах і силових відомствах України. За попередньою інформацією, зловмисники завдали державі збитків на 20 млн грн.
Loading...
Load next