На Яворівщині водій не впорався з керуванням та вилетів у кювет

Автомобіль «Мерседес-Спринтер» з’їхав у кювет та перекинувся. Загинула пасажирка.
Аварія сталась 13 листопада близько 07:45 год. в селі Лозино Яворівського району. Водій автомобіля «Мерседес-Спринтер» не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся. Повідомляє Львівський портал.
Внаслідок ДТП загинула пасажирка автомобіля, яка знаходилась під перевернутим автомобілем. Травми отримав водій та пасажир. Їх госпіталізували в клінічну лікарню швидкої медичної допомоги Львова.
Рятувальники підняли автомобіль за допомогою гідравлічного домкрату та вивільнили тіло загиблої з-під автомобіля. До ліквідації наслідків аварії залучили сім осіб особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
Деталі аварії розслідує поліція.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовують співробітники поліції.

На трасі "Київ-Чоп", між селами Іванівці та Клячаново, що на Закарпатті, зіткнулися два автомобілі марки "Volkswagen Passat". Внаслідок лобового зіткнення загинуло дві людини, ще одна у реанімації.

Аварія трапилась на автодорозі "Київ-Чоп" у селі Колоденка, що у Рівненській області. За інформацією поліції, винуватцем ДТП є водій легковика, який виїхав на зустрічну смугу, де здійснив зіткнення із мікроавтобусом.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю
Loading...
Load next