Спалене тіло посеред вулиці на Одещині

Спалене тіло посеред вулиці на Одещині
Чоловік намагався спалити тіло померлої від "передозу" співмешканки.

Близько 08:50 ранку в місті Чорноморськ в Одеській області працівникам "Муніципальної варти" стало відомо про обгорілий труп людини. Тіло жінки виявили біля бойлерної по вул.Парусній, 7.  Повідомляє КУ "Муніципальна Варта" ЧМР.

Охоронці "Муніципальної варти" провели перевірку прилеглої території, опитали ймовірних свідків та осіб без постійного місця проживання.

Працівники КУ тільки після того, як знайшли чоловіка, який розповідав, що спалив тіло своєї знайомої, яка померла у нього вдома ще два тижні тому в результаті передозування наркотиками, повідомити про подію дільничному поліцейському. 

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 262
 
Читайте також
В Аденській затоці застрягли десять українських моряків: один чоловік загинув через спеку В Аденській затоці застрягли десять українських моряків: один чоловік загинув через спеку
На знеструмленому судні Throrn1 поблизу берегів Африки знаходяться 11 членів екіпажу, серед яких 10 - українці.
У покинутому колодязі на околиці села знайшли чотири трупи У покинутому колодязі на околиці села знайшли чотири трупи
У неділю, 25 квітня, в Одеській області в покинутому колодязі знайшли мертвими двох місцевих жителів, а також двох невідомих.
В Одесі невідомий серед дня застрелив чоловіка: поліція розпочала операцію "Сирена" (відео) В Одесі невідомий серед дня застрелив чоловіка: поліція розпочала операцію "Сирена" (відео)
Загиблий був фігурантом кримінальної справи про вимагання. Вбивство на замовлення виконували представники злочинного угруповання.
Loading...
Load next