Прем'єр-міністр Борис Джонсон сказав, що він "нажаханий" трагедією у водах Ла-Маншу

Прем'єр-міністр Борис Джонсон сказав, що він "нажаханий" трагедією у водах Ла-Маншу
Кількість потонулих мігрантів у водах Ла-Маншу між Францією та Великою Британією через перекидання їхнього човна зросла до 27 осіб.

Мігранти прямували до Великобританії, але на шляху потонули в Ла-Манш поблизу Кале після того, як їх човен перевернувся. Повідомляє BBC.

 Серед загиблих одна дівчинка та п'ять жінок

Влада затримала чотирьох підозрюваних у цій справі, - заявив Міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманін.

Міжнародна організація з міграції заявила, що це найбільша втрата людей на каналі з моменту початку збору даних у 2014 році. Такі трагедії збільшились з моменту стрімкого зростання потоку мігрантів через Ла-Манш у 2018 році в умовах дедалі більше блокування порту Кале та тунелю під Ла-Маншем, який до цього використовували мігранти, які намагалися дістатися до Британії. 

Рибальський човен забив тривогу в середу вдень, помітивши кількох людей у морі біля берегів Франції. Французька та британська влада проводять рятувальну операцію по повітрю та морю, щоб перевірити, чи зможуть когось знайти.

Це також показує, наскільки важливо, щоб ми зараз посилили наші зусилля, щоб зламати бізнес-модель гангстерів, які таким чином відправляють людей у море, - сказав Борис Джонсон.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 532
 
Читайте також
Корабель флоту Великої Британії увійшов в води Чорного моря та прямує до Одеси (відео) Корабель флоту Великої Британії увійшов в води Чорного моря та прямує до Одеси (відео)
Патрульний корабель ВМС Великої Британії прибережної зони Trent P224 сьогодні, 16 травня, увійшов в акваторію Чорного моря й прямує до порту Одеси.
Джонсон і Путін поговорили про війну на Україні Джонсон і Путін поговорили про війну на Україні
Джонсон дав зрозуміти Путіну, що нинішні відносини Великої Британії з Росією "не ті, що потрібні".
"Тато викине мене у вікно": в Англії батьки катували 6-річного хлопчика (відео) "Тато викине мене у вікно": в Англії батьки катували 6-річного хлопчика (відео)
Хлопчик помер через важку черепно-мозкову травму, "заподіяну йому дорослою людиною", яка виявилася не сумісна з життям.
Loading...
Load next