Брехня: інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні не є правдивою

Брехня: інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні не є правдивою
В мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Окремі ресурси дописують, що це відбувся розстріл українськими військовими, інші зазначають, що прикордонниками, групи нелегальних мігрантів, які намагалися прорватися в Україну з Білорусії через зону відчуження, - повідомляє Державна прикоронна служба України.

 На відео видно напис «PRILUKI», а саме відео, начебто, записане 29 листопада.  За даними Державної прикоронної служби України - це фейк. Жодних виявлень груп незаконних мігрантів на кордоні з Республікою Білорусь, в т.ч. в районі Чорнобильської зони не було.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 

 94
 
Читайте також
У Білорусі відкрили справу проти дівчини загиблого активіста Шишова У Білорусі відкрили справу проти дівчини загиблого активіста Шишова
Дівчину звинувачують у закликах до масових заворушень, що супроводжуються насильством над особистістю і збройним опором представникам влади.
Польща може збудувати стіну на кордоні з Україною: в чому причина Польща може збудувати стіну на кордоні з Україною: в чому причина
Віцепрезидент Польщі заявив, що, ймовірно, дамбу на кордоні з Білоруссю доведеться зміцнювати, продовживши її до кордону з Україною.
На кордоні з Білоруссю українські прикордонники розпочали спецоперацію (фото) На кордоні з Білоруссю українські прикордонники розпочали спецоперацію (фото)
Спецоперація "Полісся" - це подальші заходи для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.
Loading...
Load next