"Різко падає слух та зір" - Ліза Ясько про стан Саакашвілі (відео)

Народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько на своїй фейсбук-сторінці провела прямий ефір, в якому повідомила, що сьогодні відвідувала Міхеіла Саакашвілі у військовому госпіталі в Горі. Зокрема вона розповідає про стан чоловіка. Про це інформує "ПравдаТУТ News".
Жінка каже, що бачить загальний прогрес, адже Саакашвілі є сили виступати в суді, але ті симптоми, які вона побачила сьогодні, вказують не на покращення стану.
Він дуже ослаблений. Є набряки по тілу. Впав рівень гемоглобіну. Різко падає слух та зір.
Не розумію, чому лікарі говорять про прогрес, - зазначено в повідомленні.
За словами спеціалістів йому необхідний курс реабілітації, тривалістю мінімум в 100 днів.
Це дуже небезпечні симптоми, які кажуть про те, що він далі потребує сильної реабілітації, яка може тривати тижнями. Кажуть, що якщо людина голодувала 50 днів, то мінімум — це 50 днів, плюс ще 50 днів, тобто потрібно ще 100 днів. А зараз з'явилися чутки, що його скоро можуть перевести до тюремної камери. Цього в жодному разі не можна допустити, — додала Ясько.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що у Міхеіла Саакашвілі виявили посттравматичний стресовий розлад, а відтак експрезиденту Грузії необхідне мультидисциплінарне лікування-реабілітація.





