Збитки держбюджету на мільйони гривень: СБУ викрила масштабний конвертцентр (фото)

Збитки держбюджету на мільйони гривень: СБУ викрила масштабний конвертцентр (фото)
Для функціонування злочинної оборудки, ділки підробляли звітну документацію і вносили недостовірні відомості до Єдиного реєстру податкових накладних.

СБУ викрила у столиці масштабний конвертаційний центр. Ділки використовували його для мінімізації податкових платежів, здійснюючи оформлення документообігу за нереальними господарськими операціями, насамперед з реалізації пального. Про це повідомляє "ПравдаТУТ News" з посиланням на СБУ.

Фото: СБУ

За попередніми даними, діяльність «конверту» завдала збитків державному бюджету на сотні млн грн.

Встановлено, що протиправну діяльність організували керівники декількох столичних комерційних структур. Для реалізації оборудок вони залучили афілійовані фіктивні фірми. Для функціонування злочинної оборудки, ділки підробляли звітну документацію і вносили недостовірні відомості до Єдиного реєстру податкових накладних, - йдеться в повідомленні СБУ.

Щоб приховати чорну бухгалтерію, вони використовували індивідуальні сейфи компанії, яка надає послуги із зберігання речей і документів.

Фото: СБУ

У межах кримінального провадження, розпочатого за:

  • ч. 1 ст. 366 (службове підроблення),
  • ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем),
  • ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
На Сумщині СБУ викрила орендатора місцевої ТЕЦ, який вкрав 40 млн гривень (фото) На Сумщині СБУ викрила орендатора місцевої ТЕЦ, який вкрав 40 млн гривень (фото)
Правоохоронці Служби безпеки України викрили на незаконному привласненні 40 мільйонів гривень орендатора Охтирської ТЕЦ. Керівництво теплової електростанції штучно накопичувало боргові зобов’язання.
СБУ викрила три великих мережі COVID-аферистів у Києві, Львові та Рівному (фото) СБУ викрила три великих мережі COVID-аферистів у Києві, Львові та Рівному (фото)
Загалом зловмисники «обслужили» понад 10 тисяч осіб.
Продавав персональні дані українців: СБУ викрила експравоохоронця з Полтавщини (фото) Продавав персональні дані українців: СБУ викрила експравоохоронця з Полтавщини (фото)
Правоохоронці затримали чоловіка «на гарячому» під час перемовин про передання інформації, що містить банківську таємницю.
Loading...
Load next