І знову шахраї: в українців виманюють кошти під виглядом виплат за вакцинацію

І знову шахраї: в українців виманюють кошти під виглядом виплат за вакцинацію
У поліції закликають не переходити за сумнівними посиланнями і не вводити там свої дані.

Аферисти надсилають SMS і повідомляють, що громадяни можуть отримати свою виплату за вакцинацію проти COVID. Аби одержати кошти, необхідно перейти за вказаним посиланням,  зазначити там свої персональні дані, номер банківської карти та CVV-код.

Про це повідомляє "ПравдаТУТ News" з посиланням на Національну поліцію Волинської області.

У такий спосіб зловмисники отримують доступ до вашої банківської карти, відповідно, поки ви не зрозуміли, що це шахраї, і не заблокували свої карти, вони швидко переказують всі наявні гроші, навіть кредитні, на інші рахунки. І замість того, щоб отримати кошти, громадяни залишаються ошуканими, - розповів начальник управління карного розшуку Руслан Гамольчук.

Юрій Сидорук, заступник начальника Луцького РУП, повідомив, що лише на території обслуговування управління вже зафіксовано вісім таких випадків. Найбільша сума збитків – близько 30 тисяч гривень. 

Лучанин надав інформацію і коди доступу так званим співробітникам банку, після цього відразу в нього було знято з рахунка майже 30 тисяч гривень, - повідомив Юрій Сидорук.

Лише на Волині правоохоронці вже зареєстрували близько 20 випадків шахрайств під приводом нарахування COVID-виплат. За усіма фактами розпочаті кримінальні провадження, тривають заходи щодо встановлення зловмисників. 

У поліції застерігають громадян від необдуманих дій та наголошуємо, що виплати за вакцинацію від COVID нараховують ЛИШЕ на віртуальні платіжні картки через застосунок «ДІЯ». Саме у застосунку надається детальна інструкція щодо отримання цих коштів, слідуйте їй. 

Не переходьте за сумнівними посиланнями з повідомлень та не вводьте там свої дані; також не зазначайте персональну інформацію та дані банківських карток під час телефонних розмов. Закликаємо ігнорувати такі SMS й дзвінки та відразу блокувати абонентів, - наголошують у поліції.

Бережіть себе та власні кошти!

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
На Закарпатті правоохоронці затримали угруповання серійних крадіїв На Закарпатті правоохоронці затримали угруповання серійних крадіїв
Зловмисники мають за плечима чималий кримінальний досвід, за що неодноразово відбували покарання.
Loading...
Load next