Зеленський повідомив, що мер Мелітополя живий, але його катують окупанти

Президент Володимир Зеленський заявив, що викрадений російськими окупантами мер Мелітополя живий, але його катують.
Про це він повідомив під час зустрічі з іноземними ЗМІ.
Вони забрали мера Мелітополя, є відео, причому вони цього навіть не соромляться, – викрали. І сьогодні 2 тисячі городян вийшли на вулицю, попри те, що місто було окуповане ЗС РФ – городяни знали конкретно, показували, де воно знаходиться, – розповів президент.
За його словами, мера Мелітополя катують за те, що він не хоче сказати, що радий бачити російську владу.
Їм потрібне відео! Ми таке лише у кіно бачили, – додав глава держави.
Нагадаємо, міський голова Мелітополя Іван Федоров був викрадений окупантами вдень 11 березня. Він раніше відмовився співпрацювати із ворогом.
Про це повідомив радник голови МВС Антон Геращенко у Телеграм у п'ятницю, 11 березня.
Тільки, що у Мелітополі групою окупантів із 10 осіб було викрадено мера міста Івана Федорова, який відмовився від співпраці з ворогом. Під час викрадення йому одягли пластиковий мішок на голову. Вороги затримали його у міському кризовому центрі, де він займався питаннями життєзабезпечення українського міста. У кабінеті Івана Федорова стояв український Прапор, - написав Геращенко.
Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com




