"Зменшення активності" військ рф не було: окупанти обстріляли Чернігів вночі (відео)
!["Зменшення активності" військ рф не було: окупанти обстріляли Чернігів вночі (відео)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2022/03/30/chernigiv.jpg)
Попри публічну заяву росіян про те, що вони зменшують свої наступальні дії і активність на чернігівському та київських напрямках, Чернігівщину всю ніч бомбили. Голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус наголосив, що вірити росіянам не потрібно, а натомість треба бути готовим до всього.
Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на повідомлення Чауса.
«Зменшення активності» на Чернігівщині ворог продемонстрував ударами по Ніжину, у тому числі й авіа, і всю ніч гатив по Чернігову. Знову знищені об’єкти цивільної інфраструктури, знищені бібліотеки, торгівельні центри та інші об’єкти, дуже багато будинків. Бо насправді всю ніч ворог гатив по Чернігову, - повідомив голова Чернігівської ОВА.
Чаус наголосив, що незважаючи ні на що, ми відновимо Чернігів, і він буде ще кращим, ніж був. Усі міста Чернігівщини будуть набагато кращі, ніж вони на сьогодні є.
Ми працюємо з холодною головою. Усі розуміють свої завдання. Вони чітко визначені і ми рухаємося по їх виконанню. І перемога буде за нами. Сподіваюся, вона буде швидкою, - підсумував Чаус.
Нагадаємо, вночі окупанти завдали ракетні удари по Хмельницькому та області.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
![Зеленський оцінив перспективи повернення окупованих територій](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2025/02/10/3.jpg)
![Ізраїль наніс чисельних ударів по Сирії, включно зі столицею Дамаском](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2024/12/10/ap18104517414316-1-640x400.jpg)