Довірені особи екснардепа ОПЗЖ Іллі Киви готували до 2 травня провокації в Одесі (відео)

Довірені особи екснардепа ОПЗЖ Іллі Киви готували до 2 травня провокації в Одесі (відео)
Масові акції фінансувались представниками політичної партії «ОПЗЖ».

У межах проведення широкомасштабної спецоперації щодо недопущення інспірованих російськими спецслужбами провокацій в Одесі у роковини подій 2 травня, працівники Державного бюро розслідувань затримали на Одещині одного з довірених осіб колишнього нардепа, зрадника України Іллі Киви.

Про це повідомляє ДБР, передає ПравдаТУТ News.

За наявною інформацією, він мав організувати на замовлення забороненої «ОПЗЖ» провокаційні акції в Одесі та інших регіонах України. Як було встановлено в ході оперативних заходів, він відповідав за збір «спортсменів» в Одесі та забезпечував їхню участь на акціях та мітингах на території країни, на замовлення Киви.

Другий «помічник» Киви переховувався від правоохоронців на Закарпатті. Він відповідав за підбір «тітушок», які охороняли представників політичної партії «ОПЗЖ» під час масових заходів у Одеській та Київській областях.

Під час акцій довірений Киви надавав вказівки, що саме робити учасникам, у тому числі і використання фізичної сили. Масові акції фінансувались представниками політичної партії «ОПЗЖ», - зазначено в повідомленні.

Наразі ДБР встановило близько тридцяти «тітушок», яких керівництво політичної партії «ОПЗЖ» використовувало у якості силового блоку. Перевіряється причетність всіх затриманих до організації провокацій в Одесі 2 травня 2022 року.

Нагадаємо, що за зверненням Державного бюро розслідування суд надав дозвіл на заочне розслідування стосовно колишнього народного депутата України Іллі Киви за підозрою у державній зраді.

ДБР наголошує, що всі спроби зрадників розхитати з середини ситуацію в нашій країні будуть рішуче припинені.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Мали вчиняти провокації проти росіян: СБУ затримала "тітушок", яких замовила РФ (відео) Мали вчиняти провокації проти росіян: СБУ затримала "тітушок", яких замовила РФ (відео)
У провокаціях Росія звинуватила б Україну, що могло послужити причиною тиску на Україну.
Суд дозволив ДБР провести розслідування стосовно екснардепа ОПЗЖ Іллі Киви (відео) Суд дозволив ДБР провести розслідування стосовно екснардепа ОПЗЖ Іллі Киви (відео)
Йому повідомлено про підозру у державній зраді й порушенні територіальної цілісності.
Пальне з російських танкерів: ДБР викрило схему контрабанди в портах Одеси (відео) Пальне з російських танкерів: ДБР викрило схему контрабанди в портах Одеси (відео)
Окрім цього було виявлено порушення в діяльності митних складів на терміналах, де зберігалися ввезені нафтопродукти. Інформаційні листи про порушення направлені до органів державного нагляду, призначені службові перевірки.
Loading...
Load next