Солдати тікають з армії рф: погрози розстрілів і покарань вже не діють (аудіо)

Солдати тікають з армії рф: погрози розстрілів і покарань вже не діють (аудіо)

Солдати тікають з армії рф попри погрози розстрілів і покарань. Про це свідчать численні телефонні розмови російських загарбників, які перехоплює СБУ.

Пацани просто беруть і їдуть уже. Нашу бригаду все одно розформовуватимуть, бо багато людей звільнилося. Ось їде, наприклад, одна людина після закінчення терміну контракту… стрибає до «Камазу», а за ним ще 8 людей стрибають, які хочуть звільнитися самі через недотримання. І вони просто їдуть, коротше, і звільняються. І отак от, постійно, – розповідає окупант своїй дружині.

Він сподівається, що йому також дозволять повернутися додому в кінці травня – якраз по завершенню 90 днів, на які нібито розрахована «спецоперація».

Адже кожен день перебування в Україні для росіян – це ризик потрапити у список «двохсотих», який уже налічує понад 29,5 тис.

Нагадаємо, що російсько-українська війна: противник намагається розвинути успіх на Бахмутському напрямку та закріпитися у Лимані.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 3121
 
Читайте також
На Луганщині бойовики обстріляли співробітників СБУ (фото) На Луганщині бойовики обстріляли співробітників СБУ (фото)
Бойовики обстріляли оперативно-слідчу групу СБУ на Луганщині, вони використовували заборонені міномети. Усі члени оперативно-слідчої групи СБУ залишилися в живих.
Loading...
Load next