Російські жінки закликають своїх чоловіків привозити «трофеї» з убитих українців (аудіо)

Російські жінки закликають своїх чоловіків привозити «трофеї» з убитих українців (аудіо)

Нашивки, взуття, військові куртки, зняті окупантами з тіл полеглих у бою українських захисників, та відрізані голови – ось вершина мрій простої російської дівчини з Підмосков’я. Повідомляє СБУ.

Росіянка мріє, щоб її майбутній чоловік після повернення з війни в Україні працевлаштувався до ПВК «Вагнер» й тоді він зможе подарувати їй навіть відрізану людську голову.

Привезёшь мне кучу кителей, чью-то голову. Я Лизке показывала, как «Вагнера» отрезали голову мужику…, - ділиться із планами майбутнього подружнього життя його наречена.

Більше того, без військової куртки, або як її ще називають кітеля, дорога додому для окупанта закрита, адже дівчина, яка вихована на «великій» російській культурі, планує використовувати «хахляцкий китель» у рольових іграх зі своїм майбутнім чоловіком.

Илюша, без кителя ты не можешь съ*баться, – наголошує загарбнику кохана.

Аморальність російського війська пробила чергове дно.

Але ганебне поводження з полоненими та тілами вбитих у бою захисників України не залишиться безкарним, - наголосили у СБУ.

Нагадаємо, що російсько-українська війна: російські підрозділи втратили половину військових під час відступу з Харківщини (відео).

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 1502
 
Читайте також
Окупанти так хочуть втекти з війни в Україні, що готові забивати собі в тіло осколки (відео) Окупанти так хочуть втекти з війни в Україні, що готові забивати собі в тіло осколки (відео)
За такі "бойові поранення" хочуть отримати компенсацію і повернутися до росії.
ЗСУ нищать окупантів під Миколаєвом: деякі підрозділи ворога втратили понад 70%  (відео) ЗСУ нищать окупантів під Миколаєвом: деякі підрозділи ворога втратили понад 70% (відео)
А вцілілі загарбники більше не вірять у свою перемогу.
Loading...
Load next