Відривали нігті, били дверима по голові: російські окупанти знущалися з полонених громадян Шрі-Ланки
Слідчому управлінню стало відомо про ще одну жахливу історію, яка трапилась під час окупації Харківської області. Це розповіли іноземці, коли опинилися під захистом української поліції. Про це у Facebook повідомив начальник слідчого управління поліції Харківської області Сергій Болвінов.
Сім громадян Шрі-Ланки - жінка та 6 чоловіків на початку повномасштабного вторгнення знаходились у Купянську. Вони злякались війни, та вирішили нікуди не виїжджати, а заховатись. У травні вони намагались пішки дійти до Харкова. Але на першому ж блокпосту армії рф їх затримали, зв’язали їм руки, вдягли мішки на голову та відвезли до імпровізованої в’язниці у Вовчанську. Там шрі-ланкійців тримали у нелюдяних умовах, змушували працювати прибиральниками. Жінку тримали в карцері два місяці, - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що двом з них відривали нігті, одного били дверима по голові.
Через те, що рашисти не спілкуються англійською, то іноземці так і не зрозуміли, що взагалі росіяни від них хотіли, і за що їх катували. Єдине, що вони зрозуміли - росіяни під час тортур казали “money”. Судячи з цього, друга армія світу вимагала з затриманих іноземців з Шрі-ланки гроші, - зазначає Болвінов.
Після деокупації Вовчанська іноземці знову вирішили піти до Харкова пішки. По дорозі їх зустрів охоронець готелю, який прихистив, а також повідомив про це українській поліції.
Слідче управління наразі проводить слідчі дії, допитує їх в якості потерпілих, та встановлює усі деталі.
Як зазначається, вже є зв’язок з посольством Шрі-Ланки, а усім іноземцям поліцією забезпечено безпеку та належні умови для проживання.
Такі жахи не можуть бути в тиші, кожен повинен знати про це. Вдячний журналістам, які сьогодні разом з нами відвідали іноземців, та розпитали їх про це все. Жоден злочин рашистів не залишиться непоміченим, як би їх пропаганда не намагалась усе перекрутити або заховати, - додав Болвінов.
Нагадаємо, що на Запоріжжі сили супротиву зруйнували залізничне полотно.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com