СБУ провела низку обшуків у Мураєва та його поплічників: що знайшли

СБУ провела низку обшуків у Мураєва та його поплічників: що знайшли

У керівника забороненої проросійської партії «Наші» Євгена Мураєва правоохоронці провели низку обшуків. У результаті слідчо-оперативних дій вилучено готівку, в тому числі в російських рублях, зброю, комп’ютерну техніку та мобільні телефони, а також інші матеріали. Повідомляє пресслужба СБУ.

Заходи відбувалися за місцями проживання та в офісах самого Мураєва і його рідні, а також у його найближчих соратників. Усе це – в рамках кримінального провадження за державну зраду.

Наразі Мураєв переховується від правосуддя за кордоном. Попри це співробітники СБУ ініціювали проведення незалежних експертиз висловлювань політика. 

Також, за матеріалами слідчих СБУ, в ефірах підконтрольного Мураєву телеканалу «НАШ» неодноразово поширювались наративи російської інформаційної пропаганди. Через це, а також через розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі на телеканал були накладені штрафні санкції.

Наразі усі вилучені матеріали передано на експертизи. За їхніми результатами будуть вживатися подальші процесуальні дії.

Нагадаємо, що на протилежному березі від Нікополя здетонували боєкомплекти - РВА.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
15 років за ґратами проведе агент воєнної розвідки рф, який «працював» на Запоріжжі 15 років за ґратами проведе агент воєнної розвідки рф, який «працював» на Запоріжжі
Зловмисника визнано винним у державній зраді.
Loading...
Load next