У КМВА пояснили причину останньої тривоги у Києві та області

У КМВА пояснили причину останньої тривоги у Києві та області

Остання тривога в Києві та Київській області була оголошена через нерозпізнаний повітряний об’єкт - це могла бути куля невеликого розміру. Були впровадженні заходи для ліквідації цього об'єкта. Про це повідомили у КМВА у середу, 1 березня, у Telegram. 

Остання тривога в Києві та Київській області була оголошена через нерозпізнаний повітряний об’єкт. За попередніми даними, це була куля невеликого розміру. Ймовірно, вона була запущена з північного напрямку в бік Києва. На даний момент цей об’єкт не становить загрози. Впроваджені відповідні заходи для його ліквідації, - зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

При цьому він закликав киян і гостей столиці не ігнорувати повітряні тривоги.

Не робіть помилок, не дозволяйте собі розслаблятися і самотужки оцінювати – серйозна тривога чи ні. Не керуйтеся неофіційною інформацією із соцмереж на кшталт поодиноких зльотів потенційних літаків-носіїв ракет (тощо), - зазначив Попко.

Нагадаємо, що ССО вполювали російську ДРГ під Бахмутом.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Способи вторгнення російських військ в Україну: західні ЗМІ опублікували карту (фото) Способи вторгнення російських військ в Україну: західні ЗМІ опублікували карту (фото)
На карті показано, зокрема, розташування російських військ та техніки на території України.
Loading...
Load next