Всі підрозділи армії рф залишили Нову Каховку - Генштаб

Всі підрозділи армії рф залишили Нову Каховку - Генштаб

Всі підрозділи російської армії, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області, залишили місто. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Станом на 22 березня 2023 року всі підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області, залишили місто. Цьому передував обхід найближчих помешкань місцевого населення з метою наживи, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окупанти "конфісковували" у цивільного населення у великих кількостях побутову та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони.

Нагадаємо, що наші військові завдали 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 153
 
Читайте також
Війна рф проти України: ЗСУ відбили атаки росіян в Бахмуті та Пісках (відео) Війна рф проти України: ЗСУ відбили атаки росіян в Бахмуті та Пісках (відео)
А також у Богородичному, Пасіці, Долина, Покровському, Бахмутському та Первомайському.
Російсько-українська війна: ЗСУ зупинили наступ у Лисичанську та змусили ворога відійти (відео) Російсько-українська війна: ЗСУ зупинили наступ у Лисичанську та змусили ворога відійти (відео)
Для поновлення наступу окупанти висувають резерви. Наступальні дії ворога поблизу Борівського українські захисники також зупинили.
Loading...
Load next