Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка - Ллойд Остін

Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка - Ллойд Остін

Очільник Міноборони Штатів Ллойд Остін заявив, що наразі Україні найбільш потрібні протиповітряна оборона, зброя великої дальності та бронетехніка, а F16 «на цій стадії війни» українцям не допоможуть. Про це він повідомив під час слухань в сенатському Комітеті з питань збройних сил, пише «Голос Америки».

Зараз головна потреба українців – це протиповітряна оборона. Це критична необхідність на полі бою. Їм також потрібна зброя великої дальності та бронетехніка. І ми надаємо їм значний пакет таких можливостей. Ми також навчаємо їх та гарантуємо забезпечення наданого озброєння, – повідомив Остін.

Щодо надання Україні сучасних винищувачів, Остін зауважив, що на цьому етапі війни вони не критичні.

Щодо винищувачів F16, якщо таке рішення буде ухвалене, то для забезпечення цих можливостей знадобиться приблизно 18 місяців. Але це не допоможе українцям на цій стадії війни.

Чи можуть українці отримати винищувачі у майбутньому? Ми всі віримо, що так. Потенційно це можуть бути або F16, або інші літаки четвертого покоління.

Тож ми продовжимо працювати з нашими партнерами, щоб переконатися, що Україна має саме те, що їй потрібно, – сказав Остін.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: ЗСУ відбили близько 60 атак рашистів.

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next