Оборонні закупівлі в Україні проводитимуть за моделлю держав НАТО – Резніков

Оборонні закупівлі в Україні проводитимуть за моделлю держав НАТО – Резніков

Закупівлі озброєння та військової техніки для Збройних Сил України проводитиме Агенція оборонних закупівель.

Постанову, яка визначає Агенцію службою державного замовника Міністерства оборони України, ухвалив Кабінет Міністрів України, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

Агенція, яку ми створили у 2022 році, відокремлена від апарату Міністерства, що дозволяє звести до мінімуму корупційні ризики. Це рішення робить оборонне відомство на крок ближче до імплементації стандартів та процедур НАТО, сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів та скоротить терміни постачання товарів для потреб ЗСУ, – наголосив Олексій Резніков.

У свою чергу заступник Міністра оборони України Денис Шарапов зазначив, що відтепер централізовану закупівлю товарів, робіт та послуг, призначених для виконання державних програм у сфері національної безпеки і оборони забезпечуватиме єдина національна агенція.

За його словами, вона у межах передбачених коштів здійснюватиме закупівлі на підставі потреби, яку визначають Збройні Сили України.

Наразі Міністерство оборони України залучає партнерів із Великої Британії, Норвегії та Агенції НАТО з підтримки та постачання задля допомоги у розбудові механізмів роботи Агенції оборонних закупівель та проведення оцінювання на відповідність служби державного замовника стандартам НАТО.

Нагадаємо, Україна отримала від ЄС ще 1,5 млрд євро макрофінансової допомоги

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Очільник НАТО заявив, що росія не виводить свої війська з України, а переміщує їх Очільник НАТО заявив, що росія не виводить свої війська з України, а переміщує їх
За словами Єнса Столтенберга, можна очікувати нові наступальні дії.
Loading...
Load next