На Таврійському напрямку рашисти отримали великих втрати - Тарнавський

На Таврійському напрямку рашисти отримали великих втрати - Тарнавський

На Таврійському напрямку за добу знищено більше чотирьох рот російських загарбників. 

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія», бригадний генерал Олександр Тарнавський.

За його словами, на Таврійському напрямку Сили оборони продовжують рух вперед. За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали більше чотирьох рот.

Також знищено та пошкоджено 59 одиниць військової техніки противника.

Зокрема, вертоліт Ка-52, 14 танків, 10 одиниць БМП, 6 ББМ, МТЛБ, гаубиця 2С19 «Мста-С», гаубиця 2А65 «Мста-Б», протитанковий ракетний комплекс «Корнет», самохідна артилерійська установка 2С1 «Гвоздика», комплекс РЕБ, 3 БпЛА «Zala», БпЛА «Орлан-10», БпЛА «Орлан-30», – йдеться у повідомленні.

Також було знищено склад з боєприпасами ворога.

Нагадаємо, Байден агітує союзників підтримати вступ України до НАТО

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Напад Росії на Україну: протягом минулої доби зафіксовано 117 бойових зіткнень Напад Росії на Україну: протягом минулої доби зафіксовано 117 бойових зіткнень
Ситуація на фронті залишається складною та напруженою. Ворог, попри значні втрати, які завдають йому наші захисники, продовжує спроби прорвати оборону українських військ
Loading...
Load next