Уряд зняв обмеження на виїзд за кордон осіб, чиї рідні загинули або пропали безвісти під час участі в АТО

Уряд зняв обмеження на виїзд за кордон осіб, чиї рідні загинули або пропали безвісти під час участі в АТО

Кабінет Міністрів зняв обмеження на перетин кордону для військовозобов’язаних громадяни, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (АТО), зможуть перетинати державний кордон України у період дії воєнного стану.

Про це повідомили в Урядовому порталі.

В уряді пояснили, що це зроблено, аби уникнути «несправедливого обмеження прав» членів сімей військових, які загинули або зникли безвісти під час безпосередньої участі в АТО — від початку збройної агресії у 2014 році до 30 квітня 2018 року.

Військова агресія рф проти України розпочалась у 2014 році та була відновлена 24 лютого 2022 року масованим вторгненням. Тому маємо уникнути несправедливого розділення як самих українських оборонців — учасників військових і спеціальних заходів, — так і прав членів родин полеглих воїні, — повідомила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Як відомо, до цього право на виїзд мали лише родичі загиблих і зниклих безвісти військових, які брали участь в обороні країни із 30 квітня 2018 року.

Нагадаємо, Винищувачі Данії перехопили два російські бомбардувальники

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Ситуація в ООС: двоє військовослужбовців загинули внаслідок підриву на міні Ситуація в ООС: двоє військовослужбовців загинули внаслідок підриву на міні
Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.
Російські найманці порушили режим тиші й обстріляли п'ять селищ на Донбасі Російські найманці порушили режим тиші й обстріляли п'ять селищ на Донбасі
Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи.
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Loading...
Load next