Виплати для ВПО: Українці, які повертаються з-за кордону, можуть розраховувати на допомогу

Виплати для ВПО: Українці, які повертаються з-за кордону, можуть розраховувати на допомогу

Українці, які повертаються з-за кордону, можуть розраховувати на виплаті для ВПО від держави.

Про це повідомляє міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Ми проводили нараду 12 вересня і власне готуємо зміни до постанови №709, які будуть передбачати термін, після якого людям можуть відновити виплати. Зараз це питання обговорюється, але відразу скажу, ми обговорюємо питання 15-30 днів, це той термін, після якого людям відновлять виплати, якщо людина повернулася жити. А також ми маємо ще один напрямок. До прикладу, людина виїхала з Маріуполя відразу у 2022 році у Європу і проживала там, хоче повернутися, і таким людям також будуть нараховувати виплати. Ми хочемо, щоб люди повертались і знали, що можуть тут розраховувати на допомогу від держави, ‒ заявила Верещук.

Також віцепрем'єр-міністр відзначила, що наразі кількість людей, які втратили виплати ВПО, досить незначна.

Національна сервісна служба за першу декаду вересня провела 1531 перевірку фактичного місця проживання ВПО і як результат цих перевірок – 80% зберегли свої виплати. Тобто лише близько 300 людям такі виплати не будуть далі виплачувати, ‒ наголосила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, Українські пілоти навчатимуться на бельгійських F-16

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

 50
 
Читайте також
В Одесі затримали російського агента, який здавав позиції протикорабельних комплексів ЗСУ (відео) В Одесі затримали російського агента, який здавав позиції протикорабельних комплексів ЗСУ (відео)
Виявлені позиції українських Сил оборони він мав переправляти у вигляді фотоматеріалів та електронних карт з позначками геолокацій.
Поліцейські затримали корегувальника вогню окупантів на Луганщині (відео) Поліцейські затримали корегувальника вогню окупантів на Луганщині (відео)
Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 13 років.
Loading...
Load next