Українські морські піхотинців повертаються додому після піврічної підготовки у фахівців Королівської морської піхоти (ВІДЕО)

Українські морські піхотинців повертаються додому після піврічної підготовки у фахівців Королівської морської піхоти (ВІДЕО)

Королівські морські піхотинці та спецпризначенці британських Сухопутних військ уперше провели навчання десантної підготовки українських військових.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Близько 1000 українських морських піхотинців повертаються додому після піврічної підготовки у фахівців Королівської морської піхоти та армійських спецпризначенців за підтримки міжнародних партнерів. Військові вчилися проводити десантні операції на малих човнах, а також висадки на узбережжі.

Це перша програма десантної підготовки, яку Великобританія проводить для України. Її кульмінацією стало планування та проведення рейдових операцій українськими морськими піхотинцями "день та ніч".

Великобританія очолює підготовку Збройних сил України, забезпечуючи сучасну підготовку у веденні бою для понад 20 тис. новобранців українських Сухопутних військ у рамках операції Interflex. Програма підготовки, яку провели елітні британські спецпризначенці, допоможе Україні збудувати власну морську піхоту та розширити можливості, ‒ заявив міністр оборони Великобританії Бен Уоллес.

Курс охоплював тренування щодо використання протитанкових комплексів NLAW, переносних ЗРК Stinger, мінометів та безпілотників для розвідки, а також знищення перешкод, наприклад, зубів дракона за допомогою вибухівки.

Нагадаємо, ООН закликає владу Лівії не ховати загиблих від повені у братські могили

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

 2173
 
Loading...
Load next