Українські морські піхотинців повертаються додому після піврічної підготовки у фахівців Королівської морської піхоти (ВІДЕО)

Українські морські піхотинців повертаються додому після піврічної підготовки у фахівців Королівської морської піхоти (ВІДЕО)

Королівські морські піхотинці та спецпризначенці британських Сухопутних військ уперше провели навчання десантної підготовки українських військових.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Близько 1000 українських морських піхотинців повертаються додому після піврічної підготовки у фахівців Королівської морської піхоти та армійських спецпризначенців за підтримки міжнародних партнерів. Військові вчилися проводити десантні операції на малих човнах, а також висадки на узбережжі.

Це перша програма десантної підготовки, яку Великобританія проводить для України. Її кульмінацією стало планування та проведення рейдових операцій українськими морськими піхотинцями "день та ніч".

Великобританія очолює підготовку Збройних сил України, забезпечуючи сучасну підготовку у веденні бою для понад 20 тис. новобранців українських Сухопутних військ у рамках операції Interflex. Програма підготовки, яку провели елітні британські спецпризначенці, допоможе Україні збудувати власну морську піхоту та розширити можливості, ‒ заявив міністр оборони Великобританії Бен Уоллес.

Курс охоплював тренування щодо використання протитанкових комплексів NLAW, переносних ЗРК Stinger, мінометів та безпілотників для розвідки, а також знищення перешкод, наприклад, зубів дракона за допомогою вибухівки.

Нагадаємо, ООН закликає владу Лівії не ховати загиблих від повені у братські могили

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Російські військові обстріляли британський есмінець Defender в Чорному морі Російські військові обстріляли британський есмінець Defender в Чорному морі
Військовослужбовці Російської Федерації відкрили попереджувальний вогонь по британському судну у Чорному морі.
Обстріли британського Defender: РФ відкривала вогонь та вони були поза зоною досяжності есмінця (відео) Обстріли британського Defender: РФ відкривала вогонь та вони були поза зоною досяжності есмінця (відео)
Росія заявила про нібито порушення російського кордону у Чорному морі британським есмінцем Defender біля мису Фіолент. Внаслідок цього російські військовослужбовці відкрили попереджувальний вогонь по судну.
Loading...
Load next