Хорватія прагне зробити особливий внесок у розмінування України - глава МЗС

Хорватія прагне зробити особливий внесок у розмінування України - глава МЗС

Хорватія прагне зробити особливий внесок у гуманітарне розмінування в Україні, проводячи, зокрема, у Загребі міжнародну донорську конференцію з розмінування українських територій.

Про це заявив міністр закордонних справ Хорватії Гордан Грлич Радман перед початком виїзного засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ у Києві.

Менш ніж за два дні Хорватія разом з Україною прийматиме у Загребі міжнародну донорську конференцію з розмінування в Україні. Ми сподіваємося привернути увагу світової спільноти до цього важливого питання, яке Хорватія, як і Європейський Союз, розглядає як умову для відновлення України, - сказав він.

Радман наголосив, що хорватський народ "дуже добре розуміє, через що проходить Україна – тому що ми мали подібний досвід агресії у 1990-х роках".

Саме тому ми можемо надати і надаємо допомогу в багатьох сферах - від розмінування та відновлення до розслідування воєнних злочинів, - додав він.

За словами хорватського міністра, проведення Ради ЄС у Києві також є "сигналом того, наскільки ми єдині в нашій підтримці України".

Сьогодні ми обговоримо, як ми можемо посилити наші зобов'язання щодо безпеки України відповідно до потреб України. Звичайно, Хорватія вітає і підтримує всі ці зусилля, - сказав він.

Нагадаємо, Британський чиновник закликає Зеленського мобілізувати більше молоді

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Росія незаконно утримує в тюрмах дев’ять громадянських журналістів з Криму — МЗС Росія незаконно утримує в тюрмах дев’ять громадянських журналістів з Криму — МЗС
Російська Федерація незаконно утримує 9 громадянських журналістів з окупованого Криму у своїх тюрмах, ще один перебуває під домашнім арештом. Цим самим Росія знищила незалежну журналістику на окупованому Кримському півострові.
В Таїланді помер український посол Андрій Бешта: деталі смерті В Таїланді помер український посол Андрій Бешта: деталі смерті
Помер колишній посол України в Таїланді Андрій Бешта. Дипломат пішов із життя в ніч проти неділі, 30 травня.
Десятки українців хочуть евакуюватися з Сектора Гази, - ЗМІ Десятки українців хочуть евакуюватися з Сектора Гази, - ЗМІ
Українцям, які проживають у Секторі Гази, запропонували сформувати список на евакуацію, внаслідок загострення конфлікту між Ізраїлем та Палестиною.
Loading...
Load next