Окупанти на ТОТ погрожують відібрати дітей у батьків

Російські окупанти на ТОТ вимагають від батьків, щоб їхні діти прийняли громадянство рф, погрожуючи, що передадуть їхні дані окупаційним "органам опіки".
Про це повідомляє Центр нацспротиву.
Відомо, що тим батькам, чиї діти змушені ходити до ворожих шкіл, дали "час на роздуми" до кінця жовтня.
У разі надання даних про сім'ю окупаційним так званим "органам опіки", дитину можуть примусово забрати у батьків та віддати у притулок, а потім у прийомну сім'ю.
Нагадаємо, Зеленський у Одесі провів нараду з військовими й керівництвом області
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Евакуація відбувалася з Криму та південно-східних областей
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.
Loading...
Load next 
