На лікування за кордон евакуювали ще 34 українців

На лікування за кордон евакуювали ще 34 українців

На спеціалізоване лікування та реабілітацію до клінік країн Європи евакуювали ще 34 постраждалих від війни українців.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

У межах співпраці МОЗ та Єврокомісії цього тижня було евакуйовано 21 пацієнта до Німеччини, Литви та Норвегії. У групі евакуйованих – пацієнти з мінно-вибуховими пораненнями та онкопацієнти з Києва, Тернополя, Кропивницького, Дніпра та Івано-Франківська, - заявили у відомстві.

Ще 13 пацієнтів були евакуйовані на лікування та реабілітацію до Чехії, Польщі, Нідерландів, Німеччини, Данії та Естонії за сприяння благодійних організацій та фондів.

Евакуаційні рейси тривають від початку повномасштабного вторгнення та відбуваються щотижня. До європейських клінік вивозять дорослих і дітей з тяжкими пораненнями, опіками й захворюваннями, які потребують спеціалізованої та невідкладної медичної допомоги.

Ознайомитися з умовами та особливостями медичної евакуації можна за посиланням.

Є кілька варіантів, за якими пацієнти можуть бути переведені на лікування за кордон: через обласний департамент охорони здоров’я, шляхом подання особистої заявки через сайт МОЗ у розділі “Громадянам”, для військовослужбовців – шляхом подання на евакуацію за кордон через командування Медичних сил України.

Нагадаємо, Україна та Німеччина почали переговори про двосторонні гарантії безпеки

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next