Депортований з Маріуполя до РФ юнак повернувся в Україну — Лубінець

Депортований з Маріуполя до РФ юнак повернувся в Україну — Лубінець

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що депортований з Маріуполя до РФ юнак Богдан Єрмохін, який отримав в Росії повістку, повернувся в Україну.

Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

19 листопада, у свій день народження, Богдан повернувся до України. Саме наша команда офісу Омбудсмана напрацьовувала шлях повернення хлопця спільно з іншими органами державної влади в межах реалізації затвердженого плану дій президента України Bring Kids Back UA.

За його словами, повернення відбулося у взаємодії з Катаром, ЮНІСЕФ, посольством України в Білорусі за результатами перемовин з російською стороною.

Також щодо возз’єднання хлопця із сестрою мав комунікацію з уповноваженою з прав людини в РФ, - зазначив омбудсмен.

Лубінець наголосив, що "це був тернистий шлях".

Богдан пережив багато, перебуваючи в РФ, але попри все він хотів бути вдома! Сьогодні його бажання здійснилося. Я впевнений, що своє 18-річчя Богдан не забуде ніколи!, - написав він.

Нагадаємо, У Польщі розбився автобус з українцями: загинули дві жінки і дитина

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Loading...
Load next