Україну можуть примусити до мирних переговорів з рф - ЗМІ

Україну можуть примусити до мирних переговорів з рф - ЗМІ

Україну можуть підштовхувати та мимоволі примусити до мирних переговорів з Росією, оскільки союзники, а особливо США, значно зменшили постачання зброї та боєприпасів, необхідних для перемоги у війні.

Про це пише Вloomberg, посилаючись на заяву міністра закордонних справ Литви Габріеліуса Ландсбергіса.

За його словами, відсутність у Києва ракетних систем і боєприпасів, а також надто повільні процеси ухвалення рішень в Європейському Союзі і Конгресі США ризикують поставити Україну в положення, в якому вона не матиме іншого вибору, окрім як погодитися на мирні переговори.

Це не був би вибір України. Україна, яку ми знаємо, та Україна, якій ми будемо допомагати, поки дихаємо, ніколи не вирішила б йти на переговори з терористами. Але реальність може бути саме такою, - сказав Ландсбергіс в телеінтерв'ю суспільному мовнику LRT.

Видання пише, що колись широка підтримка України демонструє ознаки руйнування, оскільки контрнаступ Києва зайшов у глухий кут. Зобов'язання адміністрації США щодо поставок зброї були поставлені під сумнів опором республіканців, оскільки прагнення ЄС надіслати мільйон артилерійських снарядів до березня, швидше за все, зазнає краху.

Це виглядає комічно, але ми бачимо, що Північна Корея допомагає Росії більше, ніж Європейський Союз Україні, — сказав Ландсбергіс, маючи на увазі поставки з Пхеньяна за останні тижні.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби відбулось 52 бойових зіткнення

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Loading...
Load next