Прикордонники попереджають про складнощі на кордоні зі Словаччиною

Прикордонники попереджають про складнощі на кордоні зі Словаччиною

Державна прикордонна служба України попереджає про ускладнення руху, яке очікується перед пунктом пропуску "Ужгород" 1 грудня в зв'язку з наміром словацький перевізників заблокувати рух вантажівок на кордоні.

За інформацією, що надійшла від Прикордонної поліції Словацької Республіки, Спілка перевізників Словаччини (UNAS) планує здійснювати блокування руху вантажного автотранспорту перед пунктом пропуску "Вишнє Нємецке", суміжному з українським пунктом пропуску "Ужгород", з 16.00 1 грудня 2023 року. При цьому зазначається, що перевезення гуманітарної допомоги та військової допомоги, живих тварин, пального та охолоджених вантажів блокуватися не буде. Інші вантажі на виїзд зі Словаччини будуть пропускати в обмеженій кількості, по 4 вантажівки за годину. З огляду на зазначене, просимо врахувати можливі ускладнення руху автотранспорту перед пунктом пропуску "Ужгород", - йдеться у повідомленні ДПСУ.

Прикордонники зазначають, що про терміни завершення таких дій словацька сторона не повідомляла.

Прикордонники України відстежуватимуть ситуацію, постійно уточнюватиметься взаємодія зі словацькими колегами щодо пропуску вантажного автотранспорту та категорії вантажів, які все ж будуть пропускатися через кордон, у т. ч. і на в’їзд до Словаччини.

У разі зміни ситуації Державна прикордонна служба України повідомлятиме про це на своїх інформаційних сторінках.

Нагадаємо, В ОАЕ розпочинається Конференція ООН зі зміни клімату COP28

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Незаконно переправляв людей через кордон: прикордонники затримали іноземця (відео) Незаконно переправляв людей через кордон: прикордонники затримали іноземця (відео)
Чоловіка зловили на гарячому — якраз отримував грошову винагороду.
Україна додатково залучає до кордону із Білоруссю 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських (фото) Україна додатково залучає до кордону із Білоруссю 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських (фото)
Під час робочого візиту у Волинську область міністр внутрішніх справ Денис Монастирський перевірив стан охорони державного кордону з Республікою Білорусь і місця дислокації додаткових сил МВС, де розташовано підрозділи Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції.
Loading...
Load next