Українсько-словацький кордон: рух для вантажівок розблоковано

Українсько-словацький кордон: рух для вантажівок розблоковано

 Рух для вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке", суміжний українському пункту пропуску "Ужгород", розблокований.

 Про це повідомили у Державній прикордонній службі.

Дії учасників акції, які блокували рух вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке", завершилися. Оформлення транспортних засобів здійснюється встановленим порядком, ‒ йдеться у повідомленні.

Водночас у ДПСУ зазначили, що "через ускладнений рух на польському кордоні, на кордоні зі Словаччиною збільшилася кількість вантажівок, які обирають цей напрямок для перетину кордону з Україною".

Станом на сьогодні у черзі на території Словаччини в бік України перебуває 625 вантажних транспортних засобів, ‒ додали прикордонники.

Нагадаємо, Блокування кордону знизило експорт на 40%, - Гетманцев

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Незаконно переправляв людей через кордон: прикордонники затримали іноземця (відео) Незаконно переправляв людей через кордон: прикордонники затримали іноземця (відео)
Чоловіка зловили на гарячому — якраз отримував грошову винагороду.
Україна додатково залучає до кордону із Білоруссю 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських (фото) Україна додатково залучає до кордону із Білоруссю 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських (фото)
Під час робочого візиту у Волинську область міністр внутрішніх справ Денис Монастирський перевірив стан охорони державного кордону з Республікою Білорусь і місця дислокації додаткових сил МВС, де розташовано підрозділи Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції.
Loading...
Load next