Зеленський і Шольц обговорили оборонну співпрацю

Зеленський і Шольц обговорили оборонну співпрацю

Президент України Володимир Зеленський і федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц обговорили подальшу оборонну співпрацю.

Gро це повідомляє пресслужба Президента.

У телефонній розмові Зеленський подякував Шольцу за потужний "зимовий" оборонний пакет від Німеччини, який містить чотири системи IRIS-T. Сторони обговорили подальшу оборонну співпрацю.

Президент також висловив подяку за багаторічну програму фінансової допомоги від Німеччини.

Разом із серйозним посиленням Німеччиною нашої ППО - це найкращі сигнали неослабної підтримки з боку вашої держави. Дуже ціную, що всі наші домовленості виконуються, – зазначив він.

Зеленський і Шольц обговорили поточну ситуацію на полі бою.

Президент повідомив про ранкове відвідання Куп'янська Харківської області, а також Херсона, Миколаєва та Одеси напередодні.

Окремо глава держави поінформував співрозмовника про безпекову ситуацію в Чорному морі, функціонування зернового коридору та заходи, необхідні для подальшого захисту цивільного судноплавства у цьому регіоні.

Зеленський подякував за участь Німеччини в імплементації Української формули миру, зокрема за делегування представника ФРН на зустріч радників на Мальті та готовність приєднатися до наступних консультацій.

Співрозмовники скоординували позиції перед майбутніми двосторонніми та багатосторонніми заходами на різних рівнях.

Президент наголосив на важливості забезпечення єдності всередині Європейського Союзу щодо ухвалення рішення про початок переговорів про приєднання України до ЄС, а також щодо виділення 50 млрд євро допомоги на наступні роки.

Нагадаємо, В ОАЕ розпочинається Конференція ООН зі зміни клімату COP28

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com 

Loading...
Load next