Вчетверте втекти з України не вдалось: прикордонники зловили закарпатця на матраці

Вчетверте втекти з України не вдалось: прикордонники зловили закарпатця на матраці

Прикордонники затримали закарпатця, який намагався вчетверте втекти з України. Настирливий відчайдух цього разу збирався штурмувати повноводну Тису на надувному матраці.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Відомо, що 29-річного жителя Коломиї, який вже вчетверте спробував незаконно потрапити за кордон, затримали на Закарпатті прикордонники відділу "Ділове". 

Двічі українець "перевіряв" надійність охорони кордонів на Одещині, та вже вдруге приїхав з цією ж метою на Закарпаття. Попри неодноразові застереження прикордонників та всупереч здоровому глузду, настирливий відчайдух планував перепливати повноводну Тису.

Про серйозність намірів прикарпатця красномовно свідчив плавзасіб, яким чоловік збирався «штурмувати» смертельно небезпечну водну перепону. Це чи не найбільший плавзасіб, який довелось бачити прикордонникам під час припинення спроб порушення кордону – надувний матрац. А ще чоловік, який має невеликий зріст, вдягнув дитячу рожеву шапку, аби здаватися дитиною та відвернути увагу прикордонників. Для встановлення усіх обставин правопорушення чоловіка доставили у прикордонний підрозділ,  – йдеться у дописі. 

Загалом впродовж вихідних прикордонники Мукачівського загону припинили 13 спроб порушення держрубежу, у результаті чого затримали 22 порушники. Втікачів притягнули до відповідальності за ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". За даний вид правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 3400 тисяч гривень до 13600 тисяч гривень або ж адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Нагадаємо, В Україні запустили онлайн-гід із прав людини

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На кордоні з Білоруссю українські прикордонники розпочали спецоперацію (фото) На кордоні з Білоруссю українські прикордонники розпочали спецоперацію (фото)
Спецоперація "Полісся" - це подальші заходи для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.
Loading...
Load next