США планують звернутися до Японії щодо ракет Patriot для України

США планують звернутися до Японії щодо ракет Patriot для України

США можуть звернутися до Японії, щоб отримати ракети Patriot для передачі їх Україні.

Про це повідомляє Washington post.

Очікується, що Японія офіційно затвердить зміни, які дозволять їй експортувати кілька десятків ракет Patriot до США. За словами американських чиновників, ці зміни прямо не згадуватимуть систему Patriot, але відповідатимуть ключовому запиту адміністрації Байдена.

Японія виробляє ракети для Patriot, головної системи протиповітряної оборони США, за ліцензією компанії Raytheon.

Президент Байден підняв це питання з прем'єр-міністром Фуміо Кісіда в Кемп-Девіді в серпні, під час тристороннього саміту з Південною Кореєю, і знову на економічному саміті в Сан-Франциско минулого місяця. Сеул негласно пообіцяв надати Україні сотні тисяч артилерійських боєприпасів - більше, ніж усі європейські країни разом узяті. За словами офіційних осіб, значна частина цих боєприпасів вже надана.

Японія, стурбована тим, що російське вторгнення може підштовхнути Китай до аналогічних дій проти Тайваню, підтримала Україну. Вона стала першою країною Східної Азії, яка приєдналася до західних санкцій проти Москви.

Нагадаємо, Єврокомісія розблокувала 9 млн євро для Литви

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
У випадку наступу Росії США може евакуювати американців з України - CNN У випадку наступу Росії США може евакуювати американців з України - CNN
Планування евакуації на випадок надзвичайних ситуацій очолює Пентагон.
Loading...
Load next