"Не думаю, що це можливо", - глава МЗС Бразилії про арешт Путіна

"Не думаю, що це можливо", - глава МЗС Бразилії про арешт Путіна

Міністр закордонних справ Бразилії Мауро Вієйра заявив, що у разі приїзду Путіна до країни під час саміту G20 у листопаді 2024, його, ймовірно, не заарештують.

Про це повідомляє BBC.

Ми не будемо проявляти жодної ініціативи, щоб це сталося, - Мауро Вієйра.

Зазначається, що можливе прибуття Путіна до Бразилії викликало суперечки, адже Бразилія є країною-учасницею Міжнародного кримінального суду, який і видав ордер на арешт російського диктатора. 

Попри це Вієйра заявив, що раптом Путін все ж приїде, бразильський уряд буде "щасливий".

Якщо він захоче приїхати, ми будемо дуже раді, що він буде присутній і на зустрічах у Бразилії, - сказав міністр.

Нагадаємо, В Україні прогнозують переважно без опадів, вдень до 6° тепла

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Лукашенко запропонував проросійським бойовикам "ЛНР" допитати Протасевича у Білорусі Лукашенко запропонував проросійським бойовикам "ЛНР" допитати Протасевича у Білорусі
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував луганським сепаратистам допитати заарештованого журналіста та блогера Протасевича у Мінську.
Росія незаконно утримує в тюрмах дев’ять громадянських журналістів з Криму — МЗС Росія незаконно утримує в тюрмах дев’ять громадянських журналістів з Криму — МЗС
Російська Федерація незаконно утримує 9 громадянських журналістів з окупованого Криму у своїх тюрмах, ще один перебуває під домашнім арештом. Цим самим Росія знищила незалежну журналістику на окупованому Кримському півострові.
Loading...
Load next