В України немає "плану Б" на випадок, якщо Захід перестане допомагати зброєю ‒ Кулеба

В України немає "плану Б" на випадок, якщо Захід перестане допомагати зброєю ‒ Кулеба

Очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна вірить у "план А" щодо військової підтримки західних країн і не має альтернативи ("плану Б") у разі припинення допомоги.

Про це він повідомив в інтерв’ю кореспондентці CNN Кріштін Аманпур.

На питання, яким є в України "план Б" для компенсації нестачі зброї, Кулеба сказав: "У нас немає "плану Б". Ми впевнені в "плані А"".

Україна завжди буде боротися з наявними у неї ресурсами. І, як правильно сказав генсек, те, що дається Україні, не є благодійністю. Це інвестиція в захист НАТО, а також у захист процвітання американського народу, - додав Кулеба.

Міністр  пояснив, що в разі теоретичної перемоги РФ в Україні інші лідери в усьому світі матимуть спокусу піти слідами Росії, і це вимагатиме від США вищої ціни.

Тож якою б не була ціна сьогодні, ціна всього, що буде, якщо Україна не отримає допомоги сьогодні, буде набагато, набагато вищою. І ось чому ми віримо в "план А", ми працюємо над "планом А" і ми його втілимо, – наголосив він.

Нагадаємо, Запорізька АЕС забезпечена резервним електропостачанням - МАГАТЕ

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У випадку наступу Росії США може евакуювати американців з України - CNN У випадку наступу Росії США може евакуювати американців з України - CNN
Планування евакуації на випадок надзвичайних ситуацій очолює Пентагон.
Способи вторгнення російських військ в Україну: західні ЗМІ опублікували карту (фото) Способи вторгнення російських військ в Україну: західні ЗМІ опублікували карту (фото)
На карті показано, зокрема, розташування російських військ та техніки на території України.
Росія переміщує до кордонів з Україною військові гелікоптери - NYT Росія переміщує до кордонів з Україною військові гелікоптери - NYT
Така активність може свідчити про те, що планування вторгення в Україну триває.
Loading...
Load next