Поблизу Маріуполя знищили залізничний міст, який будували загарбники

Біля тимчасово окупованого Маріуполя знищено залізничний міст, який будують загарбники у межах плану з прокладання залізниці з РФ до міста.
Про це повідомила міська рада Маріуполя.
Є попередня інформація, що Збройні сили України знищили напівпобудований залізничний міст, цистерни з паливом та інженерний транспорт у районі селища Гранітне біля Маріуполя, - йдеться у повідомленні.
У міськраді зазначають, що цей міст був частиною плану росіян з будівництва залізниці з РФ до Маріуполя.
Окупанти намагалися збити ракети, якими було атаковано міст, але безуспішно. Крім того, загарбники допомогли встановити місцезнаходження нових батарей ППО в Маріупольському районі, - додали у міськраді.
Нагадаємо, Повномасштабна війни в Україні: РФ пошкодила понад 1 500 об’єктів медзакладів
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com





