Taurus могли б зруйнувати Керченський міст - Німецька опозиція

Голова опозиційного Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Німеччини Фрідріх Мерц вчергове закликав уряд надати крилаті ракети Taurus в Україну.
Про це повідомляє Tagesschau.
В інтерв'ю порталу Table Media він заявив, що ці ракети могли б зруйнувати Керченський міст у Криму – "найважливіший маршрут постачання російських сил вторгнення".
За його словами, федеральний канцлер Олаф Шольц все ще повинен відповісти німецькому народу, чому він не постачає Україні цю зброю.
Це все ще тактика? Чи це невігластво? Він повинен відповісти нам усім, включаючи мене, на це питання, – розкритикував очільника уряду Мерц.
Нагадаємо, Оборонні заводи в Польщі нарощують виробництво – Rzeczpospolitа
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

У Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької 3 червня відбувся фінал щорічного конкурсу краси “Міс Львів 2025 – Нова ера”

я атака не лише завдала шкоди цінним стратегічним можливостям Москви, але й продемонструвала здатність України завдавати ударів практично по будь-якій точці Росії
Loading...