Швейцарія та Індія уклали угоду про вільну торгівлю

Міністр економіки Швейцарії Гі Пармелін заявив, що Швейцарія та Індія досягли консенсусу щодо угоди про вільну торгівлю після 16 років перемовин.
Про це повідомляє Bloomberg.
Згідно з повідомленням міністра економіки Швейцарії, Пармелін вирушив до Індії одразу після Всесвітнього економічного форуму в Давосі, щоб зустрітися з колегою Пійушем Гоялом. За його словами, загальна схема угоди була погоджена, і чиновники працюють над завершенням деталей.
За словами Пармеліна, угода "створить робочі місця для молодого населення Індії та забезпечить зайнятість у Швейцарії".
Нагадаємо, Зеленський заявив, що не бачить потреби в мобілізації пів мільйона людей
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

На Андріївському узвозі у столиці України демонтували пам’ятник російському та радянському письменнику Михайлу Булгакову.

Єврокомісія підтвердила: українці, які вже мають тимчасовий захист у ЄС, не втратять його.

Єдина вправа, що не потребує додаткових витрат, але гарантовано допомагає схуднути — це звичайна ходьба.
Loading...
Load next 

