Кремінь обговорив мовне питання із військовими

Кремінь обговорив мовне питання із військовими

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь обговорив важливість застосування державної мови у Збройних Силах України.

Про це повідомляє сайт уповноваженого.

Під час зустрічі з оборонцями зі 150-го навчального центру командування Сил територіальної оборони ЗСУ уповноважений розповів про особливості реалізації державної мовної політики, імплементацію мовного закону, діяльність секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови.

Дехто з військових уже підготував свої скарги на нашу адресу, адже фіксують порушення й у столиці, і в багатьох регіонах півдня і сходу. Водночас домовилися про відкриття мовних курсів для військовослужбовців, які хочуть вдосконалити свої знання і належно підготуватися до іспиту на визначення рівня володіння державною мовою. Радо сприятиму і в питаннях створення такої мережі і в інших військових формуваннях, - зазначив Кремінь.

Учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Крут та всіх полеглих за Українську державу.

Нагадаємо, До «Армії відновлення» залучили вже 83,6 тисячі українців

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next