Starlink потрапляють до росіян як контрабанда - ГУР

Starlink потрапляють до росіян як контрабанда - ГУР

Системи супутникового зв’язку Starlink компанії SpaceX Ілона Маска надходять у продаж до Росії через треті країни. Наразі триває робота з нейтралізації цієї загрози.

Про це в ефірі телемарафону у понеділок, 12 лютого, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

РФ продовжує працювати через т. зв. паралельний імпорт, а по суті – контрабанду. Так, через треті країни, ми не будемо називати конкретні країни, ця інформація потребує уточнення, але Starlink у вільному продажі на території РФ, на відкритих онлайн-майданчиках, – сказав він.

Юсов зазначив, що порівняно з минулим роком зараз їх використання росіянами на лінії фронту стало “більш системним і налагодженим”.

Тобто на ці пристрої та девайси окупанти роблять ставку. Звісно, триває робота з нейтралізації цієї загрози. Ми зараз усі загрози розкривати не будемо. Ніхто не стверджує, що офіційно відбувається продаж Starlink росіянам. Але сьогодні РФ – не лише країна-терорист номер один, а і країна-контрабандист номер один, тому це проблема, над якою сьогодні працюють, – наголосили в розвідці.

Нагадаємо, Новий президент Фінляндії заявив, що не бачить сенсу зустрічатися з путіним

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next