Байден проводитиме виборчу кампанію у TikTok

Байден проводитиме виборчу кампанію у TikTok

Президент США Джо Байден використовуватиме соцмережу TikTok для своєї виборчої кампанії, попри те, що він сам висловлював занепокоєння щодо національної безпеки цієї платформи та заборонив її використання на федеральних пристроях.

Про це повідомляє AP.

Виборча кампанія президента Джо Байдена 2024 року використовуватиме TikTok попри те, що він сам висловлював занепокоєння щодо національної безпеки цієї платформи та заборонив її використання на федеральних пристроях, - йдеться у повідомленні.

За словами помічників, Байден особисто не приєднається до соцмережі, як і інші члени його адміністрації, адже акаунт BidenHQ буде повністю вести команда виборчої кампанії, яка намагатиметься достукатись зокрема до молодих виборців.

У першому повідомленні президента США у мережі TikTok показали, як американського лідера питають про Супербоул – фінальну гру сезону у професійному американському футболі.

Раніше, федеральна комісія зі зв’язку США попереджала, що власник TikTok компанія ByteDance може надавати уряду Китаю дані користувачів, такі як історія вебпереглядів, місцезнаходження та біометричні дані.

У 2022 році Джо Байден заборонив використання TikTok майже 4 мільйонам співробітників федерального уряду на пристроях, що належать відомствам, з обмеженими винятками для представників правоохоронних органів, національної безпеки тощо.

Представники виборчої кампанії Байдена заявили, що вони вживають передові заходи безпеки та впроваджують протоколи безпеки, але не конкретизували ці заходи.

Нагадаємо, Новий президент Фінляндії заявив, що не бачить сенсу зустрічатися з путіним

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next