Польські фермери заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ»

Польські фермери заблокували рух вантажівок у пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ»

У пункті пропуску «Ягодин - Дорогуськ» польські фермери повністю заблокували рух вантажівок у двох напрямках, не пропускають навіть швидкопсувні, небезпечні та гуманітарні вантажі.

Про це повідомляє Державна митна служба України.

На автомобільному напрямку сполучення з 9:00 за київським часом рух вантажівок в обидві сторони повністю заблоковано польськими фермерами, які проводять на підʼїзних шляхах перед Дорогуськом масштабну акцію протесту. Всупереч обіцянкам мітингувальників пропускати швидкопсувні, небезпечні чи гуманітарні вантажі, відтоді кордон не перетнув жоден ваговоз, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пропуск рейсових автобусів здійснюється у звичному порядку і без черг.

У Держмитслужбі зауважили, що анонсована напередодні участь фермерів інших європейських країн у польській акції протесту наразі жодним каналом комунікацій, у тому числі даними з відкритих публічних джерел, не підтверджується.

Відповідно до поширених у мережі відео, з полудня 18 лютого польські протестувальники намагалися перешкоджати руху потягів на залізничних коліях у Дорогуську, що може бути фальстартом акції, анонсованої раніше на 20 лютого, - додали у відомстві.

У Держмитслужбі просять врахувати зазначену інформацію під час планування маршрутів доставлення вантажів.

Нагадаємо, Британські метеорологи прогнозують, що цьогорічний лютий поб'є усі теплові рекорди

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next