Сирський під час перебування на передових командних пунктах ухвалив певні рішення

Сирський під час перебування на передових командних пунктах ухвалив певні рішення

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час перебування на передових командних пунктах у районі ведення бойових дій невідкладно на місці ухвалив декілька рішень.

Про це він повідомив у соцмережі.

Сирський разом з міністром оборони України Рустемом Умєровим відвідав передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій.

Заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках їх відповідальності. Ворог регулярно штурмує позиції наших військ. На багатьох напрямках обстановка складна та потребує постійного контролю, - підкреслив головнокомандувач.

За його словами, була детально проаналізовані поточна ситуація та обговорені необхідні подальші кроки, в першу чергу захисту військ від дронів та ударів з повітря КАБами, а також підсилення окремих ділянок фронту.

Поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях. Проаналізували проблеми, які виникають в бригадах. Звернув увагу на важливість координації та належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, а також збереження життя наших захисників і захисниць, - зазначив Сирський.

Відомо, що для покращення боєздатності, стійкості та управління підрозділами невідкладно на місці ухвалив декілька рішень.

Нагадаємо, Петр Павел надав дозвіл 20 громадянам країни приєднатися до лав ЗСУ

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Окупанти обстріляли українських військових під Горлівкою: є поранені (відео) Окупанти обстріляли українських військових під Горлівкою: є поранені (відео)
Поблизу Горлівки увечері 17 квітня та вночі на 18 квітня російські війська використовували гранатомети та стрілецьку зброю проти ЗСУ.
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
Loading...
Load next