У ЗСУ оновили рекомендації журналістам щодо роботи в умовах воєнного стану

У ЗСУ оновили рекомендації журналістам щодо роботи в умовах воєнного стану

Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ підготувало оновлені рекомендації журналістам щодо організації роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Рекомендації, зокрема містять відповіді та роз’яснення щодо наступних питань:

  • порядок отримання прескарти Збройних сил України та як правильно подати документи;
  • правила роботи на об’єктах Сил оборони України;
  • що заборонено розголошувати;
  • правила фото-та відеозйомки у воєнний час, поради щодо особистої безпеки;
  • приклади типових запитів щодо здійснення професійної діяльності.

Відповіді на ці запитання та багато іншої корисної інформації можна знайти у рекомендаціях журналістам щодо організації роботи на військових об’єктах та в районах бойових дій в умовах воєнного стану» за посиланням.

Також у рекомендаціях є контакти представників служб зв’язків з громадськістю ЗСУ та військових адміністрації.

Рекомендації розроблені відповідно до вимог чинного українського та міжнародного законодавства та з урахуванням накопиченого досвіду під час відсічі збройної агресії Російської Федерації.

Нагадаємо, Сирський під час перебування на передових командних пунктах ухвалив певні рішення

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Доба на Донбасі перед Великоднем: проросійські бойовики 12 разів порушили режим "тиші" Доба на Донбасі перед Великоднем: проросійські бойовики 12 разів порушили режим "тиші"
Протягом доби 1 травня бойовики 12 разів порушили режим тиші, внаслідок чого з української сторони є один військовий отримав поранення.
Окупанти обстріляли українських військових під Горлівкою: є поранені (відео) Окупанти обстріляли українських військових під Горлівкою: є поранені (відео)
Поблизу Горлівки увечері 17 квітня та вночі на 18 квітня російські війська використовували гранатомети та стрілецьку зброю проти ЗСУ.
Loading...
Load next