Франція оприлюднила перелік допомоги Україні

Франція оприлюднила перелік допомоги Україні

Міністерство оборони Франції опублікувало список військової техніки, відправленої в Україну з початку повномасштабного вторгнення Росії до 31 грудня 2023.

Про це повідомляється на сайті міноборони країни.

Ідеться про 50 пунктів найменувань, зокрема, в переліку – 30 артилерійських установок Caesar, 250 бронеавтомобілів VAB у різних модифікаціях, 38 бронеавтомобілів AMX10, понад мільйон набоїв, 160 розвідувальних дронів.

Водночас, кількість переданих ракет Crotale, Aster і SCALP засекречена.

Загалом Франція поставила в Україну військової техніки на загальну суму 2,615 млрд євро, до яких додано 1,2 млрд євро, пожертвувані до Європейського фонду миру (EFF), тобто підтримка на суму понад 3,8 млрд євро в період з 24 лютого 2022 року до 31 грудня 2023 року… Ці фінансові зусилля супроводжуються рішучими діями в сфері навчання, оскільки близько 10 000 українських солдатів уже пройшли навчання в арміях Польщі та Франції, – йдеться в документі.

Нагадаємо, Підготовка теракту: у Бельгії затримали групу підлітків та дорослого

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україну незаконно ввозили брендовий одяг під виглядом гуманітарної допомоги (фото) В Україну незаконно ввозили брендовий одяг під виглядом гуманітарної допомоги (фото)
Брендовий одяг ввозили в Україну під виглядом гуманітарної допомоги для малозабезпечених сімей. Цим самим "перевізники" ухилялись від сплати податків, що призвело до недоотримання державою десятків мільйонів гривень.
Loading...
Load next