У Раді зареєстрували законопроєкт про звільнення засуджених для військової служби

У Раді зареєстрували законопроєкт про звільнення засуджених для військової служби

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, яким передбачено звільнення засуджених від відбування покарання для проходження військової служби за контрактом під час особливого періоду.

Про це стало відомо з сайту парламенту.

Законодавча ініціатива про внесення змін до Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу та інших законодавчих актів України щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання для проходження військової служби за контрактом під час особливого періоду зареєстровано під номером 11079.

Повний текст документа наразі відсутній на сайті.

Однак, як раніше повідомляв міністр юстиції Денис Малюська, законом пропонуватиметься внести зміни до законодавства, надавши засудженим право на умовно-дострокове звільнення від відбування покарання у місцях позбавлення волі за умови, якщо вони служитимуть у лавах Збройних сил за контрактом.

Нагадаємо, Понад 200 психологів отримають знання за ізраїльською програмою

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Врахували гендер: Верховна Рада підтримала перейменування Дня захисника України Врахували гендер: Верховна Рада підтримала перейменування Дня захисника України
Нардепи перейменували державне свято "День захисника України", яке відзначають 14 жовтня з 2014 року на "День захисників і захисниць України".
Loading...
Load next