Вбивство українки в Німеччині: поліція виявила тіло матері жертви

В Німеччині виявили тіло 51-річної жінки, яка, ймовірно, є матір'ю 27-річної української біженки, яку нещодавно вбили.
Про це повідомляє Bild.
Сьогодні, 20 березня, водолази виявили тіло жінки в озері неподалік Бад-Шенборна.
Згідно з попередніми даними слідства, підозрювані у вбивстві спочатку вбили 51-річну жінку, а вже через кілька годин й 27-річну українку. Водночас результати розтину тіла ще не отримані.
Нагадаємо, В Україні зменшилось будівництво житла: аналітика ринку нерухомості
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Поліціянти розглядають різні версії загибелі жінки, серед головних — передозування та вбивство.

25-річна дівчина впала зі скелі, коли намагалася зробити "селфі". Рятувальники змогли дістатися до неї, витягнути з води та доправити в порт.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next