РФ модернізувала "Циркон": він виявився гіперзвуковим

РФ модернізувала "Циркон": він виявився гіперзвуковим

Ракета "Циркон", якою Російська Федерація вдарила по Києву, була модернізованою. Росія змогла зробити ракету гіперзвуковою.

Про це повідомляє Defense Express.

У виданні зазначають, що цього разу експерти змогли зібрати більше уламків російської ракети. Це дозволило провести детальнішу експертизу та з'ясувати, наскільки росіянам вдалось модернізувати "Циркон".

Росія таки змогла розробити гіперзвуковий прямотічний реактивний двигун та встановити його на "Циркон". З цього слідує, що на відміну від Х-47 "Кинжал" ракета "Циркон" все ж таки є гіперзвуковою та може підтримувати постійну гіперзвукову швидкість.

Нагадаємо, США ввели обмеження проти групи хакерів та кіберорганізацій у Китаї

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян
Він також додав, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника.
Росія використовує цивільне населення України для тренувань операторів БПЛА Росія використовує цивільне населення України для тренувань операторів БПЛА
Росіяни використовують мирне населення України для тестування дронів-камікадзе та навчання операторів безпілотників
Loading...
Load next