П'ятьох українців і поляка: підозрюваних у вбивстві 4 чоловіків у Варшаві взяли під варту

П'ятьох українців і поляка: підозрюваних у вбивстві 4 чоловіків у Варшаві взяли під варту

За рішенням суду району Мокотув у Варшаві під варту взяли шістьох підозрюваних у справі про вбивство чотирьох чоловіків. Затримані - п’ятеро українців та поляк.

Про це пише Gazeta Wyborcza.

Вбивство трьох чоловіків інкримінують 34-річному українцю Андрію С. Подробиці щодо смерті четвертого - поки невідомі. 

Ще п’ятеро затримані за неповідомлення про злочин, серед них: 42-річний поляк та його 33-річна українська співмешканка, двоє українців 54 та 33 років, та 43-річна українка. 

Усі клопотання були задоволені. Суд застосував тимчасовий арешт терміном на три місяці, - заявив суддя Гжегож Кшиштофюк.

Повністю зізнався у злочині про неповідомлення лише один затриманий. Деякі давали показання по стправі, але ця інформація засекречена. Андрій С. лише частково зізнався в інкримінованому йому злочині. 

Також у справі фігурувала 46-річна українка, яка минулого тижня повідомила про злочин - її відпустили. 

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби зафіксовано 47 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
П'ятьох українських нелегалів які, підробили документи, затримали на кордоні з Польщею П'ятьох українських нелегалів які, підробили документи, затримали на кордоні з Польщею
Громадяни України були затримані за використання фальшивих документів під час перетину кордону Польщі. Зокрема випадки підробок були зафіксовані на пунктах пропуску Гребене та Дорогуськ.
У Польщі в лікарні від важких опіків помер 23-річний українець (фото) У Польщі в лікарні від важких опіків помер 23-річний українець (фото)
Хлопець зустрічався із дівчиною, яка є вагітною від нього та найближчим часом пара збиралася одружитись.
Смертельна ДТП у Польщі: в аварії загинув 30-річний українець (відео) Смертельна ДТП у Польщі: в аварії загинув 30-річний українець (відео)
30-річний українець загинув у ДТП, що трапилася в населеному пункті Лігота Мала поблизу міста Олесніца на південному заході Польщі.
Loading...
Load next